Вінницька міліція з 7 червня охоронятиме порядок на Хрещатику

01.06.12 02:49 2692

На час проведення «Євро 2012» створений зведений загін з числа працівників міліції Вінниччини, які нестимуть службу у київській VIP-фанзоні

Вінницька міліція з 7 червня охоронятиме порядок на Хрещатику

Найдосвідченіші співробітники оперативних підрозділів міліції Вінниччини забезпечуватимуть безпеку громадян та охорону громадського порядку під час проведення «Євро 2012».

На час проведення «Євро 2012»  був створений зведений загін з числа працівників міліції Вінниччини, які нестимуть службу у VIP-фанзоні у місті Києві. До складу загону увійшли найдосвідченіші працівники оперативних підрозділів міліції, а їх – 221. Серед них працівники патрульно-постової служби, спецпідрозділу «Беркут», обласної ДАІ, карного розшуку, Управління державної служби охорони та кінологи. Про це на брифінгу повідомив начальник Управління громадської безпеки УМВС України у Вінницькій області Володимир Лисий.

З 7 червня та до фіналу футбольного Чемпіонату «Євро 2012» вінницькі міліціонери охоронятимуть громадський порядок у VIP-фанзоні, розташованої на Хрещатику, у три зміни. Усі вони протягом останніх трьох місяців наполегливо вивчали англійську мову, займалися фізичною підготовкою, і сьогодні вже готові приступити до виконання своїх службових обов’язків під час проведення футбольного Чемпіонату.

На час проведення Чемпіонату міліцейські підрозділи переведені на посилений варіант несення служби. В місті Вінниці щодня охоронятимуть громадський порядок 320 працівників міліції. Серед них працівники обласного апарату, патрульно-постової служби та військовослужбовці внутрішніх військ МВС України. У дев’яти районах області сьогодні існують патрульно-постові служби, працівники яких на час проведення Чемпіонату будуть відкомандировані до обласного центру, де нестимуть службу.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Теги: міліція
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)