Чутки про небезпечний викид радіації на Хмельницькій АЕС лише чутки

03.06.12 12:35 7115

30 травня у Вінниці та Хмельницькому розповсюдились чутки про небезпечний викид радіації на атомній електростанції в Нетишині Хмельницької області

Чутки про небезпечний викид радіації на Хмельницькій АЕС лише чутки

Вінничани, які їздили на оптовий ринок у Хмельницький, побачили чорний дим з боку атомної станції. Вирішили, що там пожежа. Зразу повідомили про небезпеку рідних і знайомих.

"Мені родичка подзвонила з Хмельницького. Працює в садочку. Сказала, що хтось попередив їх телефоном не пускати дітей на вулицю. Перелякались, і своїх не пустили гуляти, кватирки позакривали. Нам подзвонили. Вінниця ж поруч. А на другий день чув на ринку "Урожай", як всі продавці про це говорили. І червоне вино купили на 5-6 людей пляшку. Вирішили так від радіації захиститись", - розповів Віктор Марчук з Вінниці.

В санстанціях обох міст попередили, щоб частіше вимірювали радіаційний фон. 30 травня — що дві години, потім тричі на день. Всі три дні він був у нормі.

Генеральний директор Хмельницької АЕС Микола Панащенко зауважив, що 30 травня МНСнки на станції проводили навчання.

"Люди побачили, що на станцію їдуть пожежні машини. Вирішили, що тут пожежа. Насправді, у нас радіаційна робота в нормі. Два блоки працюють у звичному режимі", - зауважив він.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Радіо "Місто над Бугом"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)