Битва борошном все ж відбулась

18.06.12 14:13 4709 13

Шоу в країні голодомору все ж відбулось

Битва борошном все ж відбулась

Про намір організувати в місті битву борошном ми повідомляли ще 8 червня. Тоді наша публікація була прочитана більше 1800 разів та спричинила хвилю негативних коментарів, більше 50.

Організатори відреагували на таку реакцію і пообіцяли замінити борошно на крохмал.

Організатор події Максим Галінський пояснив тоді це так: "Ми вирішили замінити борошно на крохмал у  зв'язку з тим, що крохмал дає кращий ефект, ніж борошно до того ж він дешевший. Попередньо ми увесь крохмал пофарбуємо у два кольори нашого українського прапору: жовтий і блакитний. І таким чином поділимо учасників на дві команди."

Як бачимо з наступних фото, обіцянка дотримана не була, крохмал ніхто не розмальовував, навіть якщо він і був, то в незначній кількості. Нажаль, матеріалом битви все ж стало борошно.

Битва борошном у Вінниці

Битва борошном у Вінниці

Битва борошном у Вінниці

Довідка з Вікіпедії:

Голодомор в Україні 1921–1923 — масовий голод, головно у південних областях України, в 1921–1923 роках, спричинений вивезенням хліба з України до Росії радянською владою в Україні, під тиском влади Радянської Росії, на тлі посухи та неврожаю на півдні України, Кубані та Поволжя.

Голодомо́р в Україні 1932–1933 років — масовий, навмисно зорганізований радянською владою голод 1932–1933 років, що призвів до багатомільйоних людських втрат у сільській місцевості на території Української СРР (землі сучасної України за винятком семи західних областей, Криму і Південної Бессарабії, які тоді не входили до УСРР) та Кубані, переважну більшість населення якої становили українці. Викликаний свідомими і цілеспрямованими заходами вищого керівництва Радянського Союзу і Української СРР на чолі зі Сталіним, розрахованими на придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.

Голодомор в Україні 1946—1947 - був спричинений не так повоєнним неврожаєм, як спланованою акцією сталінського Політбюро з метою забрати в селян залишки зерна і продати чи подарувати його братнім режимам в соціалістичному таборі. Так 1946 з СРСР вивезено 350 тисяч тонн зерна до Румунії, у 1947 — 600 тисяч тонн зерна — до Чехословаччини, за тих два роки Польща отримала з Радянського Союзу 900 тисяч тонн хліба.[Джерело?] А в Молдові, Бессарабії й південних областях України шаленів голод і лише за перше півріччя 1947 офіційно зареєстровано 130 випадків людоїдства.

Фото

Битва борошном все ж відбулась Битва борошном все ж відбулась Битва борошном все ж відбулась Битва борошном все ж відбулась Битва борошном все ж відбулась Битва борошном все ж відбулась Битва борошном все ж відбулась Битва борошном все ж відбулась Битва борошном все ж відбулась Битва борошном все ж відбулась Битва борошном все ж відбулась Битва борошном все ж відбулась Битва борошном все ж відбулась Битва борошном все ж відбулась Битва борошном все ж відбулась Битва борошном все ж відбулась Битва борошном все ж відбулась Битва борошном все ж відбулась Битва борошном все ж відбулась Битва борошном все ж відбулась

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 15. Sasa
  Sasa
  20-06-12, 22:59 | IP:178.74.247...
  У ведущей как у многих ведущих украинских каналов паралич левой руки. Ручонку скрутило в локте и нервно трясет. Обратите внимание на других телекананалах такая же ситуация особенно у ведущих погоды. А относительно акции и участников - поколение потребителей без моральных ценностей и логичного объяснения своих поступков вот и все.
 • 14. Стас
  Стас
  20-06-12, 11:38 | IP:37.19.206...
  Якщо є зайві гроші, віднеушниця - тільки на звір,сли б цю муку в якийсь із інтернатів. За логікою купив мая вєщь я завтра вийду на вулицю з рушницею й стріляти почну. А чого, я ж купив ружжо, виробника підтримую. Кожен товар має сферу застосування: рушниця тільки на звіра, мука - для млинців і хліба.
  Бажаю вам вирости й порозумнішати
 • 13. 555
  555
  20-06-12, 10:18 | IP:82.207.102...
  для тех кто в танке (например для Олеексия):
  Люди купили муку в магазине. Ее туда специально привезли на продажу.
  Если бы ее не продали, то у аграриев было бы меньше денег, меньше прибыль, меньше стимул выращивать в следующем году пшеницу. и выращивали бы они сою или подсолнечник, который "убивает" чернозем.
  Своей акцией люди наоборот способствовали выходу агрокомплекса из кризиса. Хлеб не падает с неба как манна. Его нужно выращивать. Кто будет его выращивать и продавать ниже себестоимости, может Олексий? Нет, такие только языком могут ля-ля..
 • 12. Олексій
  Олексій
  19-06-12, 13:09 | IP:85.159.0...
  Для тих хто в танку. Хліб(борошно) - це святиня для українського народу. І така акція - це плювок в сторону української нації.
  Дожились шановні, негренята на нашій землі топчуться на наших національних цінностях.
 • 11. Анонімус
  Анонімус
  19-06-12, 13:03 | IP:92.112.56...
  Зробили с мухи слона, автор статті товстий троль... єдиний адекватний відгук "Сергійя: Видно, що автора дуже хвилює тема голодомору і все ніяк не може заспокоїтись. Крохмаль також продукт, але чогось нікого не хвилювало, що його будуть використовувати."

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)