Віджимали олію по-чорному

21.11.08 08:40 3064

Підпільний цех по виготовленню технічної (так званої чорнової) олії виявили в одному із сіл Вінницького району співробітники податкової міліції.

Віджимали олію по-чорному

Незаконне виробництво розташувалося в приміщенні колишнього радгоспу. Про це повідомляють у прес-службі УПМ ДПА в області.

80 тонн насіння соняшника, близько 400 кілограмів макуху, обладнання для виготовлення чорнової олії, а також діжки з готовим продуктом - 400 літрів олії - усе свідчило про те, що виробництво в цеху поставлено на конвеєр. Робітниця цеху під час огляду приміщення співробітниками податкової міліції Вінниці не змогла ні надати документів, що дозволяють займатися подібним видом підприємницької діяльності, ні назвати власника виробництва. Відтак до прийняття рішення відповідно до законодавства, товарно-матеріальні цінності на суму майже 200 тисяч гривень, що знаходилися в цеху, вилучені, повідомляють у прес-службі.

Наразі особа власника підпільного цеху встановлена, йому доведеться відповідати за порушення порядку провадження господарської діяльності - відсутність дозволів на відповідний вид діяльності.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)