Російського нацбола Сергія Клімова захищає Вінницька правозахисна група

21.11.08 08:48 2480 3

Вінницька правозахисна група (координатор Дмитро Гройсман) терміново розповсюдила засобам масової інформації повідомлення наступного змісту.

Російського нацбола Сергія Клімова захищає Вінницька правозахисна група

“Вінницькій правозахисній групі стало відомо про затримання співробітниками УБЕЗ МВС України в Києві громадянина Російської Федерації Клімова Сергія Валерійовича, 1988 року народження.

Вказана особа перебувала в Україні на законних підставах, звернулася до Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців з клопотанням про надання йому правового захисту в набутті статусу біженця в Україні та до Управління міграційної служби у м.Києві із заявою про надання статусу біженця в Україні.

Пан Клімов є активістом забороненої в Росії Націонал-більшовицької партії, активним учасником багатьох ненасильницьких акцій протесту.

За мирну політичну діяльність щодо пана Клімова розпочато кримінальне переслідування та порушено кримінальну справу.
Ми вважаємо, що існує високий ризик негайної видачі Сергія Клімова до Російської Федерації, вимагаємо надати цій особі негайну правову допомогу та доступ співробітників Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців.

Ми закликаємо Уповноваженого ВР України з прав людини Ніну Іванівну Карпачову негайно відкрити провадження щодо можливих порушень права біженця Сергія Клімова”.
За словами координатона ВПГ Дмитра Гройсмана, затримали Сергія Клімова за використання неліцензійного програмного забезпечення. За його ж словами, поки Клімов перебуває в Оболонському РОВД по місцю його проживання почався обшуку.

Раніше ВПГ відстоювала отримання статусу біженця і Михайла Гангана, заявляючи про незаконність його затримання та екстрадиції. Михайло Ганган також член Націонал-більшовицької партії Росії.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. 007
  007
  24-11-08, 11:00 | IP:92.112.171...
  Краще б вінницькі правозахисники на чолі з паном Гройсманом зосередились на захисті українських громадян від "беспредела" , який щоденно творять "доблесні" праоохронці та "служителі" Феміди на теренах області.А роботи тут непочатий край....
 • 2. Александр
  Александр
  21-11-08, 13:41 | IP:92.112.177...
  ДЛЯ ОЛЕКСАНДРА: за инностранную грязь этим людям платят хорошие деньги :-). А хорошие деньги таких людей как Д. Г. не пачкают...
 • 1. Олександр
  Олександр
  21-11-08, 10:50 | IP:92.112.34...
  Невже Вінницькій правозахисній групі (координатор Дмитро Гройсман) НЕ вистачає свого бруду, що вони вирішили захистити "іноземний"?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)