Підземелля на ставці "Вервольфа" не було

03.07.12 13:10 5647 4

Фотографії, які доводять, що підземелля на відомій вінницькій ставці Гітлера не було - отримав обласний краєзнавчий музей.

Підземелля на ставці "Вервольфа" не було

Науковцям безцінні світлини передав бельгійський дослідник Мартін Богарт.

Він уже десятки років займається темою «Вервольфа». Історик переконує, працюючи у німецьких та американських архівах він ніде не знайшов підтверджень, що ставка мала декілька поверхів під землею.

Місцеві краєзнавці погоджуються з висновками іноземного колеги. Але за їхнім переконанням чутки та легенди, як про «Вервольф» так і про малодосліджений «Штайнбрук» - ставку Герінга будуть ширитись. Все через брак інформації. Вінницькі науковці обмежені у доступі, як до російських так і німецьких документів. Якщо про європейські бункери Гітлера та його прибічників уже все розказано, то вінницькі ставки так і залишаються білою плямою в історії. Деталі у відеосюжеті.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. zenon
  zenon
  21-07-12, 21:57 | IP:46.247.151...
  На території Вервольфу було бомбосховище, щоб ховатись від авіанальотів. Про це Богарт і повідомляє. Всього було біля 80 наземних споруд. 4-5 камяних решта деревяні в т.ч. будинок № 11 Гітлера. Питання в іншому навіщо НКВС розстріляло жінок які працювали в ставці ? Хто саме розстрілював ? Де рішення суду ? Судді хто? І т.д.
 • 3. Олег
  Олег
  08-07-12, 13:24 | IP:217.30.194...
  Нас совсем уже держат за лохов?!Приехал жулик Богарт и "нет подземелий"?!! Ни документам, ни исследованиям подземной части, что проводились в советское время уже верить не будем, а все дружно начнем молиться на шулера Богарта с его пасекудными фотографиями? Чёрта с два, не выйдет! Спасибо всем (читайте "33 канал" №26, статья там и отклики), кто требует настоящей науки, исследований и мер безопасности.

 • 2. Лідія
  Лідія
  04-07-12, 10:07 | IP:178.74.230...
  Цікаво, якщо були тільки наземні споруди в вигляді дерев"яних будиночків, то звідки стільки розкиданих кам"яних валунів???
 • 1. Олександр
  Олександр
  03-07-12, 14:42 | IP:94.178.43...
  В інтернеті є інформація про те що там підземлею є сім поверхів, навіть є віртуальне відео Три Д. Маю фільм де в кінці розвалу Союзу, була остання експедиція, де через супутник сканували землю, але інформація того залишилась і нині в Росії.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)