За пів року на Вінниччині через перевищення швидкості сталося 235 ДТП, загинуло 24 людини

09.07.12 16:08 2440

Основними причинами автопригод є грубе порушення Правил дорожнього руху

За пів року на Вінниччині через перевищення швидкості сталося 235 ДТП, загинуло 24 людини

Упродовж шести місяців 2012 року на автошляхах Вінницької області сталися 1127 дорожньо-транспортних пригод, що на 23,8% більше, ніж минулого року. У 196 ДТП 65 людей загинули і 209 отримали травми. Кількість фатальних наслідків зросла на 41,3%.

Основними причинами автопригод є грубе порушення Правил дорожнього руху, серед яких насамперед це – порушення правил маневрування, перевищення безпечної швидкості руху, виїзд на зустрічну смугу руху, порушення правил переїзду перехресть та керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння.

З причин перевищення безпечної швидкості сталося 235 дорожньо-транспортних пригод, в яких 24 людини загинули і 58 отримали травми, внаслідок виїзду на смугу зустрічного руху. Загинуло 11 людей, 33 отримали травми. Порушення правил переїзду перехресть призвело до 111 ДТП, а керування у нетверезому стані – 86 ДТП. Учасниками 30 автопригод стали діти, у яких 4 неповнолітніх загинули і 31 – отримали травми. Кожна третя ДТП сталася за вини дітей.

Внаслідок грубих порушень Правил дорожнього руху відбулося 728 зіткнень транспортних засобів, 169 випадків наїзду на перешкоду, 46 випадків перекидання, 65 – наїзду на пішоходів.

Щоб запобігти подібним випадкам потрібно дотримуватися безпечних вимог швидкісного режиму, дорожніх знаків та дорожньої розмітки. Пам’ятайте, що неухильне дотримання Правил дорожнього руху збереже ваше життя.

Вінницька область є транзитною і з настанням літнього періоду щільність транспортних потоків значно зростає, що тягне за собою збільшення кількості автопригод. Державтоінспекція Вінниччини попереджає і застерігає водіїв про необхідність дотримання Правил дорожнього руху, особливо швидкісного режиму, обгону транспортних засобів та маневрування. Саме перевищення швидкості руху, порушення правил обгону і маневрування стали основними причинами скоєння більшості автопригод з початку цього року та влітку минулого. Не варто забувати, що у спекотні дні людина за кермом транспортного засобу швидко втомлюється і увага послаблюється. Категорично забороняється керувати в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. При високих температурах повітря, дія алкоголю посилюється, а небезпека збільшується.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)