Теплопостачальні організації бюджетних коштів не побачать…

26.11.08 15:04 2424

Про це на черговій нараді із керівниками теплопостачальних організацій повідомив перший заступник міського голови Іван Михайлюк.

Теплопостачальні організації бюджетних коштів не побачать…

Сьогодні, 26 листопада, у залі засідань міської ради відбулась чергова нарада першого заступника міського голови та керівників теплопостачальних організацій міста. Як зазначив Іван Михайлюк, Вінниця значно понизила свої рейтинги на всеукраїнському рівні щодо розрахунків з ДК «Газ Україна» за отриманий газ. В цілому опалювальний сезон по місту проходить в нормальному режимі. Зараз стоїть питання щодо розрахунків тепловиків за блакитне паливо, аби отримати для міста ліміти газу на першу декаду грудня. Також погіршилась ситуація і з розрахунками від населення. Рівень проплат за даними ДК «Газ України» складає 23%. Тому Іван Михайлюк доручив усім керівникам теплопостачальних організацій до п’ятниці на 100% розрахуватись із ДК «Газ Україна» , аби отримати нові ліміти на першу декаду грудня. Ситуація із оплатою спожитого газу складна. Адже не всі тепловики дотримались доручення першого заступника міського голови і не перерахували бюджетні кошти на рахунок ДК «Газ України». Тому це питання почнуть розглядати по-іншому. «Надалі ми перейдемо на іншу схему розрахунків. Зараз вирішуємо питання із казначейством про те, що теплопостачальні організації бюджетних коштів не побачать. Вони будуть перераховуватись на рахунок ДК «Газ України» напряму», - зазначив Іван Михайлюк.

А відтак керівникам теплопостачальних організацій залишається лише єдине – працювати із населенням. При чому розрахунки населення за спожите тепло та гарячу воду повинні складати не менше, аніж 70%. Окрім цього, заступник міського голови Володимир Кістіон зазначив, що усі роботи, недоліки та аварії, які трапляються на теплотрасах, - повинні вирішуватись протягом трьох годин. Все залежить від категорії складності аварії.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)