Вінницька облдержадміністрація ініціюватиме внесення змін до постанови уряду, яка обмежила націнки на лікарські засоби

27.11.08 10:49 2460 4

Подальше забезпечення галузі охорони здоров’я медикаментами – під загрозою, тому обласна адміністрація планує просити уряд переглянути затверджені націнки на ліки.

Вінницька облдержадміністрація ініціюватиме внесення змін до постанови уряду, яка обмежила націнки на лікарські засоби

Своє звернення облдержадміністрація мотивує тим, що встановлена гранична 10%-ва надбавка на лікарські засоби, які купують за державні кошти медичні заклади, змушує фармацевтів відмовлятися від виграних тендерів.

Постановою від 17 жовтня № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення» Кабмін обмежив граничні торговельні надбавки не вище 15% на оптову та не вище 35% на роздрібну реалізацію медикаментів з Національного переліку та встановив межу у 10 відсотків від оптової ціни виробника на лікарські засоби, що придбаваються державними та комунальними закладами охорони здоров’я за бюджетні кошти.

Раніше ці повноваження мали обласні адміністрації. Так, згідно з розпорядженням голови Вінницької облдержадміністрації, ліки першочергового переліку реалізували через аптечну мережу з націнками не вище ніж 35 відсотків оптової ціни виробника.

Сьогодні ж фармацевти скаржаться на неприбутковість свого бізнесу та відмовляються працювати з бюджетними закладами. До кінця року система охорони здоров’я області медикаментами забезпечена. Втім, ситуація вимагає коректив на рівні центральної влади, переконані в облдержадміністрації. Втручання уряду може попередити можливі проблеми на фармацевтичному ринку, зокрема, й дефіцит ліків, вважає керівник області. Тому листи відповідного змісту будуть надіслані на ім’я Прем’єр-міністра та міністра охорони здоров’я.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Семен
  Семен
  30-11-08, 10:00 | IP:89.21.79...
  Як Домбровський не відкликає своє особисте звернення по лікам,то вже утворена ініціативна группа,буде наполягати на його відставці,та передачі його коррупційних дій в центральні правоохороні органи,з обов*язковим визначенням його особистого і його родичів доходів в аптечному бізнесі Вінничини.Як не робить з населення лохів,бо кому війна-а кому мать рідна.
 • 3. Назар
  Назар
  29-11-08, 05:02 | IP:89.21.79...
  Бесплатные лекарства для населения-это отлично,а вот вмешивание в торгово-закупочную деятельность в 300%рентабельный аптечный бизнес,лично участвуя в нем-государственному чиновнику такого ранга надо подавать в отставку,а не гонять понты для населения 2-х миллионной Винницкой область и неусугблять финансовый кризис.
 • 2. Cергій
  Cергій
  28-11-08, 00:35 | IP:92.112.179...
  Звісно, кому як не нашому славному губернатору ДОМБРОВСЬКОМУ знатися на аптечному бізнесі? Скільки там у нього (чи під ним) аптек?
  СВИНОТА!!!
  Займаючи такі посади потрібно мати людську гідність, а не тваринну ненажерливість.
  ЗА ВСЕ ДОВЕДЕТЬСЯ ВІДПОВІДАТИ!!!
  ДУЖЕ СКОРО!!!
 • 1. 40А
  40А
  27-11-08, 12:41 | IP:92.112.11...
  Очевидно в передбачену урядом націнку "відкати" не вміщаються, тому й бізнес стає "неприбутковим" для тих хто сполучає бізнес і владу. А чи думали слуги народу про тих нещасних пенсіонерів, котрі змушені купувати ліки при 500 грн пенсії? Чи підтримують вони таку ініціативу ?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)