У 2012-му податківці надіслали до ДПС України 40 пропозицій від підприємців Вінниччини

24.07.12 13:30 2139 1

З початку року податківці області провели для платників податків 507 семінарів, 148 круглих столів та 352 різноманітних заходів з громадськістю та інститутами громадянського суспільства.

У 2012-му податківці надіслали до ДПС України 40 пропозицій від підприємців Вінниччини

Чергову таку зустріч – семінар по роз’ясненню Податкового кодексу для бухгалтерів краю – відкрила очільник податкового відомства Ірина Зленко.

Головний податківець області зауважила: "Курс реформ податкової системи – це насамперед створення прозорих взаємин між державою та платником податків. Ми вже другий рік поспіль працюємо на новому законодавчому підґрунті – це Податковий кодекс. Зведення всіх податкових законів в єдиний документ – це величезний крок уперед. Про позитивні сторони цього надзвичайно важливого закону свідчать конкретні результати. При цьому, такі зустрічі, як сьогодні, дають реальну можливість і вам, підприємцям, і нам, податківцям, не лише детально вивчати застосування положень Податкового кодексу, а й проводити моніторинг та аналіз практики його запровадження, визначити необхідність внесення змін щодо окремих положень документа.

Хочу вам повідомити, що всі пропозиції, почуті від бізнесу, ми аналізуємо, опрацьовуємо та направляємо щомісячно до Державної податкової служби України. Так, лише в поточному році ми надіслали близько 40 пропозицій, щодо врегулювання проблемних питань. І варто сказати, що частково вони вже врегульовані."

Ірина Зленко також повідомила присутнім, що в липні податкова служба ініціювала та затвердила 19 узагальнюючих податкових консультацій. Темами консультацій стали ті питання, з яких платники найчастіше зверталися за роз’ясненнями до податкової. Це, зокрема, питання щодо адміністрування податку на прибуток підприємств, ПДВ, податку на доходи фізичних осіб, спрощеної системи оподаткування, організації та проведення перевірок платників податків, а також застосування штрафних санкцій за порушення норм Податкового кодексу України.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 1. SOS!!! SOS!!! SOS!!!
  SOS!!! SOS!!! SOS!!!
  25-07-12, 10:01 | IP:91.124.45...
  Пані, Ірино.

  Підприємці міста Могилів-Подільського чекають на Вашу допомогу, щодо відміни нормативно грошовоі оцінки землі, яку підняли в чотири рази.

  Адже вона у нас майже позолочена.
  Ціна за один квадратний метр досягає 1119,06 грн.
  Площа Могилів-Подільського - 21630000 кв.м

  У нас два питання :
  - куди і кому ідуть ці кошти?
  - чи можуть бути наші підприємства прибутковими при такому навантажені?
  А треба ще оплатити найвищі в області комунальні тарифи, газ по 450$.

  Нам скоро не буде де жити...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)