У водоймах вінниччини виявлено кишкову паличку та ентерокок

31.07.12 11:31 2632 1

Міська санстанція переконує, що вода у річці Південний Буг повністю безпечна.

У водоймах вінниччини виявлено кишкову паличку та ентерокок

За останні роки на центральних пляжах міста («Хімік», «Гонти» і «Центральний») сталися суттєві зміни, вони були надані в оренду приватним підприємцям, які мали та начебто й привели їх до належного стану. Але ступінь забруднення у різних точках Бугу різний: там, де течія вища, вода чистіша, із зниженням течії - вода стає більш забруднена.

Крім пляжів біля річки Південний Буг, ще одним популярним місцем відпочинку вінничан є Вишенські озера. Але щоб привести в належний стан це місце міська рада коштів не має.

Звертаючись до останніх лабораторних досліджень води та ґрунту, які у літній період проводять кожних 10 днів, зараз маємо таку картину. Ґрунти на усіх пляжах, де дозволено купатись відповідають нормі, хімічний склад води у Південному Бузі та Вишенському озері також. Однак, бактеріологічний стан гірший - виявлено кишкову паличку та ентерокок. Інших більш небезпечних збудників не виявлено. Купатись у такій воді можна, але треба обов'язково слідкувати за тим, щоб не набрати в рот води, це допоможе уникнути кишкових захворювань. Деталі у відеосюжеті.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. dqXItLCB
    dqXItLCB
    02-08-12, 21:43 | IP:109.108.239...
    Неужели у наших властей нету даже денег на то чтобы установить самое малое на Вишенском озере это ТУАЛЕТЫ. Местный парк извините, за слово уже так записяли и закали что кишечная палочка скоро будет и на земле и на траве и на деревьях .....
    Помогите спасти парк - криккккккккк всех отдыхающих парка.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)