Губернатор Вінниччини взяв під особистий контроль зимові заготовки закладів соціальної сфери

06.08.12 13:05 1897

Микола Джига вимагає від керівників закладів соціальної сфери робити зимові заготовки овочів і фруктів

Губернатор Вінниччини взяв під особистий контроль зимові заготовки закладів соціальної сфери

Голова облдержадміністрації взяв під особистий контроль питання належної організації харчування у закладах даного типу в осінньо-зимовий період. Дитячі садки, школи, лікарні та інші важливі заклади соціальної сфери восени і взимку обов’язково мають бути забезпечені квашеними овочами і сушеними фруктами, переконаний Микола Джига.

«Харчування у школах і лікарнях має бути збалансованим і калорійним. Дуже серйозно постає питання харчування дітей у школах, як однієї з найголовніших умов розвитку й життєдіяльності учнів. Діти мають отримувати необхідні вітаміни за будь-якої пори року. Усі дошкільні та загальноосвітні заклади мають заготовляти овочі та фрукти на осінньо– зимовий період», – наголосив голова облдержадміністрації.

Якість і збалансованість харчування у закладах соціальної сфери перебуває на постійному контролі обласної влади, зауважив Микола Джига.

Голова облдержадміністрації зобов‘язав керівників районів забезпечити виконання даних вказівок і повідомив, що для утримання соціальних закладах, які фінансуються із обласного бюджету, закладено 50 млн.гривень бюджетних коштів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)