Гіпертоніків у Вінниці забезпечать дешевими ліками

15.08.12 14:23 1932 2

Хворих на гіпертонію у Вінниці з 1 вересня будуть забезпечувати дешевими лікарськими засобами

Гіпертоніків у Вінниці забезпечать дешевими ліками

Про це розповіла начальник обласного управління охорони здоров'я та курортів Вінницької облдержадміністрації Лідія Діденко.

- Це передбачає другий етап пілотного проекту впровадження регулювання цін на лікарські засоби для осіб з гіпертонічною хворобою, - говорить Лідія Діденко. - Цей проект передбачає знижку у 30% на сім препаратів, які поділені на групи за своєю дією. Два препарати - засоби, що діють на ренін-ангіотензинзинову систему, три - блокатори бета адренорецепторів і два - антагоністи кальцію.

Проект всеукраїнський і почне діяти з 1 вересня, коли буде чітко прописаний механізм відшкодування за ліки у аптечній мережі.

Нині схема компенсації виглядає так: лікар виписує гіпертоніку ліки з визначеної групи, той йде в аптеку з рецептом і отримує виписані ліки. А держава потім компенсує аптекам різницю у вартості цих ліків.

Головною метою проекту є підвищення економічної доступності ліків для соціально незахищених людей, хворих на гіпертонічну хворобу.

- На 46 млн нашого населення 11 млн страждають на гіпертонічну хворобу, - каже головний терапевт України Василь Нетяженко. - Кожний рік ми реєструємо від 105 до 110 тисяч хворих з ішемічними атаками, інсультами, близько 50-55 тисяч хворих з гострим інфарктом міокарда. Смертність у цих групах хворих, на жаль, залишається високою.

За оцінками медиків, тільки 63% гіпертоніків знають, що хворі на гіпертонію. Усього 40%, дізнавшись, починають лікуватися. І тільки 15% приймають необхідні препарати протягом року.

Як ми повідомляли раніше, хворим на підвищений тиск повертатимуть гроші за куплені ліки.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Максим Зотов
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Дурень
  Дурень
  16-08-12, 05:57 | IP:93.77.38...
  Одна года польоту літака АН-2 коштує бюджету 8 тисяч гривень.То за дві годи це 16 тисяч гривень.То скільки ліків можно безкоштовно роздати людям за 16 тисяч гривень,замість двух годин польоту санітарного літака-це нехай розслабляються ініціатори санітарноі авіаціі на Вінничині.
 • 1. РЕВИЗОР
  РЕВИЗОР
  15-08-12, 15:52 | IP:94.179.176...
  СМЕШНО ДО ТОШНОТЫ...!!!! КАБИНЕТ АЗАРОВА ЛИШИЛ ПРИВИЛЕГИЙ И ПОВЫСИЛ ПОШЛИНЫ НА ВСЕ ЛЕКАРСТВА,А НА ГИПЕРТОНИКОВ ПОНИЗИЛ..!!! ЧТО В УКРАИНЕ ТОЛЬКО ОДНИ ГИПЕРТОНИКИ И ДЛЯ НИХ САМЫЕ ДОРОГИЕ ЛЕКАРСТВА..? А ДРУГИХ БОЛЕЗНЕЙ В УКРАИНЕ НЕТ..? ИЛИ ДРУГИМ БОЛЬНЫМ НЕ НУЖНЫ ДЕШОВЫЕ ЛЕКАРСТВА..???? ТО ДАВАЙТЕ ПОДНИМИМ КАК ВЫ СДЕЛАЛИ В КАБМИНЕ И ПОДНЯЛИ НА ВСЕ А ДЛЯ ГИПЕРТОНИКОВ СДЕЛАЛИ СКИДКУ...!!!! НОРМАЛЬНО ЛЮДИ..?...ГОЛОСУЙТЕ ЗА НИХ,ОНИ ЕЩЕ ВАМ КЛИЗМЫ ОПУСТЯТ В ЦЕНЕ...ОНИ НЕ ДОРОГИЕ..!!!!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)