Кабмін зробить із Вінниці "Чисте місто"

17.08.12 07:58 3193 1

Кабмін затвердив участь Вінниці в Національному проекті "Чисте місто"

Кабмін зробить із Вінниці "Чисте місто"

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами оприлюднило техніко-економічне обгрунтування Національного проекту "Чисте місто" вартістю 435 млн євро. Вінниця увійшла в число десяти міст, де будуть побудовані сміттєпереробні заводи.

- Уряд відкрив "зелене світло" для створення індустрії сміттєпереробки, - вважає голова Госнацпроекта Владислав Каськів. - Десять нових комплексів, в різних регіонах України, з глибиною переробки понад 50% складуть основу нової індустрії України та служитимуть прикладом для втілення Національного проекту в інших регіонах країни.

Згідно з техніко-економічним обгрунтуванням, будівництво розраховане на два роки. Потужність вінницького заводу - 100 тис. тонн твердих побутових відходів на рік. Інвестиційний конкурс на будівництво буде оголошений в серпні.

Нинішню ситуацію з побутовими відходами в місті змальовує заступник глави Віннницької облдержадміністрації Роман Аксельрод.

- Нині місто активно використовує сміттєвий полігон у Стадниці, - говорить Роман Аксельрод. - Територія цього полігону - земля Вінницької міськради. Сьогодні там складовуються побутові відходи, відкачуються фільтрат, добувається газ. Полігон підпорядкований, не горить як колись, пересипається грунтом. Там все нормально. Але рано чи пізно його все ж доведеться закрити, бо його ресурс обмежений. Але Вінниця прийняла своєчасне рішення і завдяки обласному бюджету придбала сортувальну станцію для сміття. Коли вона буде змонтована, навантаження на нині діючий полігон значно зменшиться. Але й це ще не остаточний вихід із ситуації. Новий сміттєвий полігон, яким користуватиметься місто після закриття стадницького, проектується у Людовці.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Максим Зотов
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1.
    17-08-12, 14:44 | IP:81.30.173...
    Да, не заздрю я мешканцям Людавки... Невже в Украiнi не простiше розпочати программу просвiти громадян у планi сортування смiття.Адже зробити сортування та здачу смiття людьми на вторсировину зовсiм не важко,особливо-у приватному секторi. Якби раз на мiсяць iздила б машина,яка приймала вiд людей скло та склотару I або платила за неi,або ж давала талон на певну суму знижки за здану вторсировину пiд час оплати послуг за вивезення смiття-багато б хто,хто не мае за що жити, здавали б з радiстю сортоване смiття.I так одну недiлю збирають скло,примiром, iншу-пластик,ще iншу- папiр,далi- бляшанки з кольорових металлiв. Залишаться у смiттi лише полiетиленовi торбинки та фольга- якi майже не суттевi у вазi смiття.Якщо ж ще й органiчне смiття буде компостуватися на городах(чим iх i мають удобрювати господарi по закону), то й смiття,як такового не залишиться! I головне,вигода буде очевидною для всiх. Але наша влада може тiльки грошi з людей детри i с...и iм на екологiю та вмiння прибирати за собою,навички вiдповiдальностi кожного громадянина за чистоту Землi.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)