За рік у вінничан буде власна Конституція

06.12.08 11:09 2235 3

5 грудня Вінницький міський голова Володимир Гройсман вніс ініціативу про початок розробки Статуту територіальної громади м. Вінниці.

За рік у вінничан буде власна Конституція

«Вінниця отримає фундаментальний документ, який буде розроблено відповідно до вимог законодавства і відповідатиме усім потребам громади, - розповідає мер, - це буде наша мала Конституції».

Вчора, розпорядженням міського голови затверджено робочу групу по розробці проекту Статуту міста - це дорадчий орган при мерові, у склад якої входять представники фракцій усіх політичних сил, представлених у міській раді, громадських організацій, профспілок. Основна вимога Володимира Гройсмана - проект повинен бути максимально обговорений громадськістю міста - «Я хочу отримати ініціативу від вінничан, почути кожного мешканця міста, адже кожен пункт Статуту повинен відповідати потребам вінничан». Управлінням комп'ютеризації та комунікацій міської ради буде створено муніципальну сторінку на сайті, на якій вінничани зможуть залишати пропозиції до проекту Статуту. Остаточний варіант затверджуватиметься міською радою. «Наша робота у часі поки що не регламентована, - каже заступник міського голови Андрій Рева, - та, думаю, протягом 2009 року ми вийдемо на остаточний документ».

На сьогоднішній день Статути міста мають близько 2/3 обласних центрів України. Над створенням вінницької Конституції крім робочої групи та мешканців міста будуть залучатися науковці.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Николай Петрович
  Николай Петрович
  07-12-08, 13:35 | IP:92.112.23...
  Если мер такой демократ и всё "делает для Винницы" то почему он за всё время не провёл ни одних общественных слушаний о результатах своей работы? Так должно быть по закону!!! Или ему плевать на народ, или он действительно думает, что в этом городе все безума от него, или он боится прямого общения. Ума хватает выучить несколько фраз для прямых ефиров?
 • 2. Петро
  Петро
  07-12-08, 09:50 | IP:89.21.79...
  Статутом міста-має займатись громадьська рада,бажанно тілько з корених жителев міста в 3-6 поколіннях.Статут міста має обговорюватись мешканцями,а не в чиновничих кабінетах.Після обговорення і визначення треба робити місцевий референдум і тоді Статут може бути прийнятий.
  І шановні чиновники ! Треба менше трескотні,а більше діла.
 • 1. Сергій
  Сергій
  06-12-08, 19:39 | IP:92.112.24...
  Знову хлопці PRяться. Про Статут, хто цього не знає, мова вже йде багато років. Кілька років тому роботу по з прийняття статуту розпочали міські райони: прийняли рішення сесіями, затвердили проект, провели по кілька громадських слухань, тощо. Цю ініціативу нахабно поховав Рева. Пройшо час і тут ... з барського плеча усій громаді його дарує Гройсман з Ревою. Вовка знову виправдовує своє прізвисько - "НЕЗНАЙКО". Чому його так підставляють?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)