Для учнів Вінниччини навчальний рік розпочався з безліччю нововведень

04.09.12 09:48 2632 1

З 1 вересня починають діяти нові навчальні стандарти для початкової та середньої шкіл.

Для  учнів Вінниччини навчальний рік розпочався з безліччю нововведень

Перше вересня ... Початок осені ... Початок шкільного життя ... особливе свято. Для батьків першокласників чимось схоже на День Перемоги - свято зі сльозами на очах, для самих першокласників - перший крок у доросле життя, для решти школярів, може, навіть і не свято зовсім, а день кінця літа! Але, все-таки, хто б що не думав, все одно 1-е вересня - незвичайний день.

Море білих бантів, море квітів, море посмішок .... Перший дзвінок, нові туфлі, нова форма, нові портфелі ... Нове все!

Для вчителів початок нового навчального року, початок трудових буднів, але все одно свято, без якого вони вже не мислять свого життя ....

У цьому році з 1 вересня починають діяти нові навчальні стандарти для початкової школи. Згідно з ним, починаючи з першого класу всі школярі починають вивчати іноземну мову, а з другого - "легку" інформатику. Ще однією інновацією стандартів для початкової школи є введення для учнів під час кожного уроку з будь-якого предмету двох пауз для зарядки. Крім того, збільшено кількість годин для фізичної культури - до 3-х на тиждень.

Нововведення торкнулися і середньої школи - для п'ятикласників вивчення другої іноземної мови тепер вводиться в обов'язковому порядку. Для старших класів вводиться можливість - не примусово, а за бажанням - викладання деяких предметів на іноземних мовах. Подробиці у відеосюжеті.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Оксана
    Оксана
    04-09-12, 11:34 | IP:91.124.25...
    Як же ж обридли всі ці різноманітні експерименти. Тим більш, що невдалі експерименти в медицині та освіті коштують найдорожче. Мені шкода сьогоднішніх дітей: вони практично не мають нормального повноцінного дитинства, а в головах у них просто каша через всі ці науково-освітні нововведення. Так, дітки наші розумнички, але ж вони живі істоти,а не роботи

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)