У Вінниці священик врятував з Бугу хвору жінку

04.09.12 16:12 2564

3 вересня на Бугу поблизу храму святої Блаженої Ксеніі Петербургської тонула 42-річна жителька обласного центру. Це помітив малий син священика Олексія Навалихіна.

У Вінниці священик врятував з Бугу хвору жінку

Ввечері 3 вересня у Вінниці на Бугу поблизу храму святої Блаженої Ксеніі Петербургської тонула людина. Чи не першим це помітив малий син священика Олексія Навалихіна. Хлопець одразу ж покликав батька, який якраз був на території церкви.

Як розповів отець Олексій, він прибіг на берег річки та побачив, що у воді приблизно за 40 метрів від берега дійсно була людина, яка не реагувала на оклики. Миттю взявши у церкві рятувальний круг та зателефонувавши на «101», священик кинувся у воду рятувати потопаючу. Жінка була одягнена у в’язану теплу кофту, до того ж, у воді біля неї були милиці. Вона була при свідомості, але на запитання не відповідала. Витягнувши постраждалу на берег отець Олексій став очікувати рятувальників та швидку.

Потерпілою виявилась 42-річна жителька обласного центру. Її оглянули медики та відвезли у приймальне відділення психоневрологічної лікарні імені Ющенка, де медики підтвердили діагноз: шизофренія. За попередніми даними, жінка таким чином намагалася вкоротити собі вік.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба ТУ МНС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)