Міліцію Вінниччини посадили за парти

05.09.12 09:01 2688

3 вересня в обласному Управлінні внутрішніх справ Вінниччини відбулися урочисті заходи, присвячені відкриттю нового навчального року в системі службової підготовки працівників органів внутрішніх справ. Перед присутніми виступили керівники обласного апарату та працівники відділу професійної підготовки.

Міліцію Вінниччини посадили за парти

Для працівників міліції розпочався новий навчальний рік

Служба у міліції вимагає від її працівників постійного оновлення багажу практичних та теоретичних знань, а також вдосконалення їх у повсякденній роботі. Надзвичайної актуальності набувають проблеми, пов’язані із захистом життя і здоров’я правоохоронців, які постійно піддаються впливу низки небезпечних факторів від злочинних посягань.

Протягом навчального року правоохоронці поновлять знання зі спеціальної підготовки, проведуть заняття з фізичної, вогневої та психологічної підготовки. Двічі на рік кожен з працівників міліції має скласти заліки із зазначених дисциплін.

Для працівників міліції розпочався новий навчальний рік

У перший день навчання були розглянуті питання, відповіді на які найближчим часом стануть необхідними кожному працівнику. Ці питання стосуються дотримання працівниками міліції дисципліни та законності, законодавчої бази про вибори народних депутатів та основних положень нового Кримінального процесуального кодексу, який 19 листопада має вступити в дію.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Теги: міліція
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)