На одного жителя Вінниччини припадає 29 кілограмів викидів

18.09.12 14:24 2387

За даними обласного статуправління, з початку цього року в довкілля Вінницької області від стаціонарних джерел забруднення потрапило 47 тисяч тонн забруднюючих речовин.

На одного жителя Вінниччини припадає 29 кілограмів викидів

На одного жителя Вінниччини в середньому по області припадає 29 кілограмів забруднюючих викидів. За даними обласного статуправління, з початку цього року в довкілля Вінницької області від стаціонарних джерел забруднення потрапило 47 тисяч тонн забруднюючих речовин.

Основними забруднювачами довкілля на Вінниччини є підприємства промисловості та енергетики.

Викиди забруднюючих речовин містять хімічні речовини, що впливають і на стан озонового шару. Викиди в атмосферне повітря від стаціонарних джерел можуть здійснюватись тільки за спеціальними дозволами, які видаюють обласні управління екології. Підприємства, які не мають такого дозволу, штрафують. Повідомив начальник відділу дозволів Держуправління охоронприроди у Вінницькій області Анатолій Іщенко.

Протягом 2011 та першого півріччя 2012 років Держуправління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області розглянуло 846 комплектів документів для видачі дозволів на викиди, видало – 755 дозволів. 91 комплект був повернутий на доопрацювання.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Місто над Бугом
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)