Чи переносити у Вінниці шкільні канікули вирішать у п'ятницю

26.09.12 11:35 4555

Чи переносити у Вінниці шкільні канікули на тиждень чиновники області вирішуватимуть у п'ятницю, 28 вересня

Чи переносити у Вінниці шкільні канікули вирішать у п'ятницю

Цього року у школярів осінні канікули мали б тривати з 29 жовтня по 4 листопада. Та у зв'язку з виборами Міносвіти надіслало листи начальникам обласних управлінь освіти і науки з рекомендацією перенести строки осінніх канікул у школах.

- Так, ми отримали відповідний лист, - говорить начальник Вінницького обласного управління освіти і науки Ігор Івасюк. - Він містить рекомендацію перенести канікули на період з 25 жовтня до 1 листопада. Ми плануємо у п'ятницю провести нараду з керівниками районних управлінь і вирішити це питання. Ймовірно, до рекомендацій Міносвіти дослухаємося і канікули перенесемо. Це слушна пропозиція.

Рекомендації Міноствіти пов'язані в першу чергу з тим, що значна частина виборчих дільниць розташована саме у школах. Та й у виборчих комісіях задіяні вчителі, завучі, директори. Тому значно простіше підготувати дільницю до виборів, коли у школі не буде дітей. Та й прийти дітям у школу після канікул краще не наступного дня після виборів, коли там ще допрацьовуватимуть виборчі комісії, а за кілька днів по тому.

Нагадаємо, парламентські вибори в Україні відбудуться 28 жовтня.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Максим Зотов
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)