Служба екстреного виклику “112” запроваджується на Вінниччині

16.12.08 02:25 2358 2

Протягом 2009 року, на Вінничинні, триватимуть роботи по запровадженню єдиної служби екстреного виклику “112”.

Служба екстреного виклику “112” запроваджується на Вінниччині

Фахівці переконані, до кінця наступного року буде завершено встановлення обладнання та програмного забезпечення, що надасть громадянами можливість повідомляти про будь –які ситуації за єдиним номером “112”.

Введення загальноєвропейського номера служби допомоги обумовлено проведенням в Україні “Євро 2012”. За словами фахівців, складність створення служби полягає не в технічній переадресації викликів до аварійних служб з одного номера, а в створенні системи скоординованої взаємодії між рятувальниками, „швидкою допомогою”, міліцією та службою газу.

Де буде розміщена диспетчерська служба, чи то на базі МНС, чи то окремою держслужбою, на разі не відомо. Згодом її місцерозташування визначить держава. Вартість створення в Україні системи екстреного виклику “112” оцінюється в 650 мільйонів гривень. Загалом приведення системи телефонної нумерації до міжнародних стандартів триватиме до 2012 року.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. defender
  defender
  18-12-08, 22:11 | IP:91.124.125...
  Речь идет о перенаправлении вызовов. Хотя какого фига надо "ложиться" под Евро-2012 и тратить не малые деньги (из моего карманы тоже) мне не понятно. Легче выдавать приезжающим иностранцам на пунктах таможни листовки-памятки с НАШИМИ номерами экстренных вызовов.
 • 1. медик
  медик
  18-12-08, 14:17 | IP:92.112.47...
  як можна об"єднати медика і пожежника.Диспетчер швидкоі допомоги знає кожного хроніка,знає куди і яку бригаду направити в першу чергу,але не знає тушіння пожежі,міліцейських та газових технологій.Так і всі інші.Не може кухарка керувати....заводом

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)