У міліції Вінниччини новий начальник відділу внутрішньої безпеки

01.10.12 11:10 11328

Відділ внутрішньої безпеки ДВБ МВС України у Вінницькій області очолив полковник міліції Едуард Кольцов.

У міліції Вінниччини новий начальник відділу внутрішньої безпеки

Едуард КольцовРаніше Едуард Станіславович працював в Управлінні по боротьбі з організованою злочинністю УМВС в Тернопільській області, після чого керував підрозділами внутрішньої безпеки в УМВС Івано-Франківської та Тернопільської областей.

Наказом МВС України від 14 вересня призначений на посаду ВВБ ДВБ МВС України у Вінницькій області.

Першочерговими завданнями підрозділу є своєчасне виявлення і попередження розвитку негативних процесів у структурних підрозділах органів внутрішніх справ, зокрема фактів здійснення працівниками органів внутрішніх справ корупційних діянь і злочинів, а також інших правопорушень, консультативна і роз'яснювальна робота в ОВС з питань запобігання корупції та злочинності серед працівників міліції.

Працівники відділу внутрішньої безпеки запобігають проникненню на службу в органи внутрішніх справ осіб, які переслідують злочинні та корисливі наміри.

Підрозділ виконує також надзвичайно важливу функцію по забезпеченню державного захисту міліціонерів від перешкоджання виконанню покладених на них законодавством обов'язків і здійсненню наданих прав, а також від посягань на життя, здоров'я, житло і майно працівників міліції та їх близьких родичів у зв'язку зі службовою діяльністю.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)