Вінницькі довгобуди віддадуть приватним клінікам і аптекам

04.10.12 16:03 2819

Вінницькі недобудовані споруди віддадуть власникам приватних клінік і аптек у концесію

Вінницькі довгобуди віддадуть приватним клінікам і аптекам

Міністерство економічного розвитку і торгівлі ініціює можливість надання в концесію недобудованих, законсервованих або спеціально побудованих об`єктів нерухомості під приватні медичні установи у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях і в Києві.

Про це йдеться у законопроекті «Про внесення змін до Закону України «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров`я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях і місті Києві» щодо стимулювання залучення інвестицій у сфері охорони здоров`я», розміщеному на сайті міністерства.

Документом передбачається, що концесіонери надаватимуть вінничанам медичні послуги без отримання прибутку, а їх вартість має відшкодовуватися концесіонерові за рахунок бюджетних коштів обласного бюджету.

Планується, що послуги з медичного обслуговування населення, які можуть надаватися концесіонерами на підставі договорів про медичне обслуговування населення за рахунок бюджетних коштів обласних бюджетів, визначаються в концесійних договорах згідно з переліком таких послуг, які затверджуються Кабміном.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Максим Зотов
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)