Податківці зацікавилися бензиновим ринком

08.10.12 12:16 1961

Кожному автомобілісту добре відоме відчуття турботи про свого „залізного коня”. І для впевненості у його безпечній поведінці на дорозі, „годувати” його варто лише перевіреним пальним, у походженні та якості якого впевнений на всі 100% .

Податківці зацікавилися бензиновим ринком

Та мало хто задумувався, що часом під дахом „заправки” криється не лише пальне сумнівної якості, а й приховування від держави значних прибутків.

Ринок нафтопродуктів – значний та потужний сегмент економіки Вінниччини. Здавалося б, і у сплаті податків він має не „пасти задніх”. Втім, податкові аналітики визначили, що окремі підприємства галузі, нарощуючи обсяги фінансових операцій, декларують незначні прибутки, та сплачують мізерні відрахування до бюджету. Хоча після проведених на підприємствах хронометражів виручка та сплата податків магічним чином зростають.

Виникає логічне питання: чим пересічний громадянин заправляє своє авто і чи може він бути впевнений, що придбав нафтопродукт, який відповідає даним, зазначеним у сертифікаті відповідності. Тож наявні у податківців законні механізми контролю ринку паливно-мастильних матеріалів вже невдовзі дадуть результат.

 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)