Нічні клуби Вінниці H2О та Курсаль можуть закрити. Через скарги вінничан

18.10.12 13:03 15414 17

17 жовтня відбулось чергове засідання Ради підприємців при міському голові. Одним із основних питань став розгляд звернень від громадян міста та представників правоохоронних органів щодо порушення громадського порядку або звукового режиму нічними клубами та торговельними об’єктами, які працюють у нічний час. Такими порушниками стали нічні клуби «Н2О» та «Курсаль», а також магазин по проспекту Юності. Їх власники протягом трьох місяців мають навести лад у своїх закладах.

Нічні клуби Вінниці H2О та Курсаль можуть закрити. Через скарги вінничан

У червні поточного року депутати міської ради ухвалили рішення про встановлення режиму роботи закладів торгівлі та ресторанного господарства. Відповідно до нього було визначено перелік закладів, які працюватимуть з 7:00 до 23:00 та яким дозволено працювати у цілодобовому режимі, але за обов’язкової умови, що на їх роботу не буде скарг від населення та з боку правоохоронних органів.

Цей документ було розповсюджено серед усіх суб’єктів підприємницької діяльності, які, в свою чергу, мали привести режим роботи закладів у відповідність до рішення та узгодити з органами міської влади. Крім того, власники мали забезпечити встановлення на об’єктах торгівлі камер відеоспостереження та «тривожної кнопки». В рішенні також йшлося про те, що у разі надходження скарг від населення або відповідних матеріалів від контролюючих органів щодо порушення тиші та громадського порядку департамент адміністративних послуг міської ради буде готувати матеріали на розгляд Ради підприємців при міському голові. І вже відповідно до пропозицій Ради, буде прийматись відповідне рішення виконавчого комітету щодо зміни режиму роботи.

Першими порушниками стали нічні клуби «Н2О» та «Курсаль» та торгівельний об’єкт по проспекті Юності.

Найбільше заяв на адресу міської влади а також з боку органів МВС надійшло стосовно роботи нічного клубу «Курсаль» - за останні три роки було прийнято більше 150 заяв про правопорушення. «Кожен третій злочин був зафіксований органами внутрішніх справ після 22-ї години, а також надана інформація про відсутність реагування керівником та адміністрацією розважального закладу на неодноразові приписи від представників правоохоронних органів щодо наведення порядку, - доповідає заступник директора департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради Євген Іщук. – Також значну кількість скарг зафіксовано щодо порушення громадського порядку та тиші відвідувачами нічного клубу «Н2О»».

Після інформації власників даних закладів, зваживши усі «за» та «проти», члени Ради підприємців дійшли висновку – надати можливість адміністраціям клубів та магазину у тримісячний термін покращити ситуацію із забезпеченням громадського порядку. Зокрема, забезпечити якісне зовнішнє відеоспостереження; посилити охорону та встановити «тривожні кнопки»; покращити звукоізоляцію тощо.

«Я проти каральних заходів, але іншого виходу просто не має, - говорить міський голова Володимир Гройсман. – Ми організуємо постійний моніторинг по зазначених закладах, і якщо там й надалі будуть виникати проблеми, то ці клуби та магазини просто будуть закриті. Тому в інтересах власників зробити заклади безпечними для відвідувачів, навести там порядок, а для вінничан забезпечити тишу та спокій».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 17. Дворовская Девчёнка
  Дворовская Девчёнка
  30-10-12, 18:44 | IP:151.27.88...
  klyb h2o robotaet bezyslovno xorowo!!... y)-(e podnemayas po stypenkam v restoran ili prosto k vxodno
 • 16. Дворовская Девчёнка
  Дворовская Девчёнка
  30-10-12, 18:41 | IP:151.27.88...
  klyb h2o robotaet bezyslovno xorowo!!... y)-(e podnemayas po stypenkam v restoran ili prosto k vxodno
 • 15. Натали
  Натали
  24-10-12, 21:56 | IP:92.112.103...
  Курсаль заочковал общаться с прессой. Что же еще ждать, если хозяин сам бандюган и подраться не прочь
 • 14. Светлана
  Светлана
  23-10-12, 22:22 | IP:91.214.136...
  Я еще раз повторю, что лично к клубу нет претензий, кроме всю ночь гудящих кондиционеров, иногда их забывают выключить до утра.Конечно,кондиционеры дешевые и работают как трактор.Претензии к посетителям.Это сейчас они притихли,похолодало,да и окна закрыты плотно.А вот летом...
 • 13. Лллл
  Лллл
  23-10-12, 21:44 | IP:91.124.179...
  швендяють гади до 6-7 годин і ще вдають з себе "чітких", як вони висловлюються...

  ПАРАЛІТИКИ!!! ПЕРШ ЗА ВСЕ ДУШЕВНО!!!

  А ЇМ ЖЕ КЛЮБИ, ДРИСКОТЕКИ!!!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)