Вулицю Келецьку з'єднають з Барським шосе до кінця року

07.11.12 13:51 7523

Дорога, що з'єднуватиме у Вінниці вулицю Келецьку і Барське шосе, добудують до кінця цього року.

Вулицю Келецьку з'єднають з Барським шосе до кінця року

А, отже, у городян з'явиться ще один в'їзд і виїзд з Вінниці. Це, у свою чергу, зробить менш напруженим рух транспорту по Хмельницькому шосе, повідомив міський голова Володимир Гройсман.

- Також ми у цьому році доведемо до Барського шосе трамвайну колію. Наступний рік - це поворот на Барське шосе і вгору на Хмельницьке шосе, - зазначив міський голова. - На це нам потрібно ще близько 31 мільйона гривень, враховуючи будівництво тяглової підстанції. Ми розраховуємо, що у наступному році, за державної підтримки, зможемо завершити будівництво колії.

Фото з сайту www.skyscrapercity.com

Фото

Вулицю Келецьку з'єднають з Барським шосе до кінця року Вулицю Келецьку з'єднають з Барським шосе до кінця року Вулицю Келецьку з'єднають з Барським шосе до кінця року Вулицю Келецьку з'єднають з Барським шосе до кінця року Вулицю Келецьку з'єднають з Барським шосе до кінця року Вулицю Келецьку з'єднають з Барським шосе до кінця року Вулицю Келецьку з'єднають з Барським шосе до кінця року Вулицю Келецьку з'єднають з Барським шосе до кінця року Вулицю Келецьку з'єднають з Барським шосе до кінця року Вулицю Келецьку з'єднають з Барським шосе до кінця року Вулицю Келецьку з'єднають з Барським шосе до кінця року Вулицю Келецьку з'єднають з Барським шосе до кінця року Вулицю Келецьку з'єднають з Барським шосе до кінця року Вулицю Келецьку з'єднають з Барським шосе до кінця року

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:газета Місто
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)