Податкова служба змінилась на краще: оцінила громадськість Вінниччини

27.11.12 16:56 1824

За дорученням Громадської ради при ДПС у Вінницькій області представники інститутів громадянського суспільства, які входять до дорадчого органу відомства, спільно з територіальним відділенням Асоціації платників податків України провели дослідження громадської думки щодо системи оподаткування та діяльності органів державної податкової служби України.

Податкова служба змінилась на краще: оцінила громадськість Вінниччини

Взаємовідносини відомства з платниками податків змінились на краще – так вважають 56% опитаних. Серед респондентів 64% оцінили діяльність державної податкової служби на добре, і 6% - на відмінно. Зокрема, 83 відсотки вважають, що існуючу „спрощену” систему оподаткування варто зберегти, 80 відсотків отримують консультації з фінансових та юридичних питань в органах ДПС.

В анкеті, яку отримали представники громадськості, було також запрошення вказати найбільш актуальні на сьогодні проблемні питання у сфері оподаткування, які потребують невідкладного вирішення. Представники інститутів громадянського суспільства надали свої пропозиції щодо лібералізації податкового законодавства.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)