Переможцями гри Що? Де? Коли? стали учні з техліцею та школи-гімназії №17

07.12.12 12:48 2452

5 грудня в міському Палаці мистецтв відбувся другий, тематичний тур Чемпіонату міста з гри «Що? Де? Коли?» серед шкільних команд, приурочений Всеукраїнському тижню права. В інтелектуальному змаганні взяла участь 41 команда. Перше місце поділили 2 команди: «Фісташки» (Вінницький технічний ліцей) та «Непоседы» (фізико-математична гімназія №17).

Переможцями гри Що? Де? Коли? стали учні  з техліцею та школи-гімназії №17

Гра «Що? Де? Коли?» у міському палаці мистецтв «Зоря» вже стала традиційною. Її учасники-розумники з року-в-рік змагаються за звання найерудованіших учнів. Конкуренція завжди досить велика, але перемога дістається найкращим.

У чемпіонаті, який пройшов у середу, команди мали дати відповідь на 30 питань. Наприклад, одне з них стосувалось права на ігри та розваги і звучало так: «В Загальній Декларації прав людини, прийнятій Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року, зазначено, що Людина має право на працю, відпочинок і.т.д. Дайте відповідь, в якому схожому документі задекларовано право на ігри та розваги?». Виявилось, що діти знали, що це Декларація прав дитини, яка прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 20 листопада 1959 року.​

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)