Рятувальники тренувалися гасити пожежу на вінницькій АЗС

07.12.12 14:54 2753

6 грудня на одній із автозаправних станцій Вінниці на Немирівському шосе було дещо людно. Проїжджаючі повз автомобілісти, спостерігали густий дим та пожежно-рятувальну техніку, пригальмовували, вважаючи, що щось сталось. Однак підстав для сенсацій не виявилось. Там проходили спільні тренування рятувальників та працівників АЗС на випадок виникнення пожежі.

Рятувальники тренувалися гасити пожежу на вінницькій АЗС

За словами керівника служби охорони праці техногенної та пожежної безпеки ПАТ «Концерн Галнафтогаз» Івана Манька, подібні навчання проводяться регулярно згідно графіку протиаварійних тренувань по усій мережі АЗС, що відносяться до їх підприємства. Цього дня у Вінницю також завітали провідні спеціалісти з охорони праці техногенної та пожежної безпеки зі всіх областей України.

Спочатку відбулися теоретичні зайняття, а вже далі - практична частина. Насамперед працівники автозаправної станції демонстрували, як правильно власноруч за допомогою вогнегасників ліквідувати загорання розлитого бензину біля заправних колонок. А далі відпрацьовувалось складне за класифікацією умовне внутрішнє загорання резервуара з пальним. При таких пожежах необхідно викликати професійних вогнеборців, що і було зроблено. За кілька хвилин до місця виникнення умовної надзвичайної події прибули рятувальники й погасили вогонь в епіцентрі небезпеки (роль якого виконували запалені димові шашки).

Іван Манько також зауважив, що задоволений проведеною роботою. Рятувальники та працівники АЗС з покладеними на них завданнями впорались на «відмінно». Їм на заваді не стали в той день навіть вкрай несприятливі погодні умови.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба ТУ МНС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)