За що вінничани найчастіше дають "на лапу"?

10.12.12 09:39 1915 3

Україна одна з найбільш корумпованих країн. На сьогодні населення країни витрачає від 3 до 10 млн. гривень за день на різні хабарі.

За що вінничани найчастіше дають "на лапу"?

Про це свідчить статистика, зібрана громадськими активістами в рамках проекту під назвою - "Я дала хабар за свою дитину".

Небайдужі громадяни протягом 8 місяців збирали звернення українців про хабарі і з'ясували, що найчастіше нелегально платять за пологи або операції та влаштування дитини в дитячий садок.

Серед освітніх закладів найбільша заявлена сума хабара склала 8 тисяч гривень за влаштування дитини в перший клас ліцею, а найменша - 50 гривень але щомісяця "за нормальне ставлення до дитини" в дитячому садку.

Нагадаємо, згідно з цьогорічним результатом індексу корупції Україна посідає 144 місце зі 176 країн, охоплених дослідженням. Так, Україна набрала лише 26 балів зі 100 можливих. Чим нижче бал, тим ближче країна знаходиться до корупційної прірви, зараз Україна опинилась в сусідстві з Сирією, Новою Гвінеєю, та Конго. Подробиці у відеосюжеті.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Сергій
  Сергій
  10-12-12, 15:16 | IP:37.72.42...
  Відділ кадрів в такому випадку замахається начальників наймати...
 • 2. Олександр
  Олександр
  10-12-12, 11:34 | IP:37.54.6...
  Можна Сергію відучити, потрібно за кожен відомий випадок дачі хабаря в дошкільному або шкільному закладі, звільняти з роботи начальника департаменту, того ж Буняка, або його заступника, тоді вони будуть чітко конролювати ситуацію з хабарами. В данному випадку, ті хто беруть хабарі, однозначно діляться з тими хто їх мовчазно покриває. Така освіта, така охорона здоров'я, така держава.
 • 1. Сергій
  Сергій
  10-12-12, 10:17 | IP:37.72.42...
  Невже справді існує реальна боротьба з корупцією? Невже від цього можна відучити?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)