Сьогодні Ленінський суд буде розглядати справу про стрільбу директора Гостевії по сусіду

12.12.12 09:08 3909

Сьогодні, о 16.00 - Ленінський суд, суддя Дернова, зал №207 буде розглядати справу Миколи Школи і директора "Гостевії".

Сьогодні Ленінський суд буде розглядати справу про стрільбу директора Гостевії по сусіду

Нагадаємо, що 14 березня у приватному секторі по вулиці Анастасії Медвідь між двома сусідами відбувся конфлікт, в результаті якого один із них отримав три поранення.

Директор Гостевії Олег Гладько тоді так прокоментував ситуацію:

«Близько третьої години дня я під’їхав до власного будинку. До мене підійшов сусід Микола Школа, який почав скаржитися на те, що наша родина засмічує його прибудинкову територію «бичками». Розпочалася конфліктна ситуація. Він знайдений один недопалок пообіцяв засунути мені в рота. Потім взяв молоток і вдарив по лобовому склу автівки. В свою чергу я витягнув пістолет, на який мені держава дала право, і здійснив три постріли в нього. Це був самозахист»

Коментар начальника Вінницького міського управління міліції УМВС області Юрія Куцого:

«Людина, яка має офіційний дозвіл на зброю, може її носити при собі і застосовувати лише тоді, коли існує явна загроза життю. Але не у випадку «мене образили і я маю право стріляти».

 

Фото

Сьогодні Ленінський суд буде розглядати справу про стрільбу директора Гостевії по сусіду Сьогодні Ленінський суд буде розглядати справу про стрільбу директора Гостевії по сусіду Сьогодні Ленінський суд буде розглядати справу про стрільбу директора Гостевії по сусіду Сьогодні Ленінський суд буде розглядати справу про стрільбу директора Гостевії по сусіду Сьогодні Ленінський суд буде розглядати справу про стрільбу директора Гостевії по сусіду Сьогодні Ленінський суд буде розглядати справу про стрільбу директора Гостевії по сусіду Сьогодні Ленінський суд буде розглядати справу про стрільбу директора Гостевії по сусіду

"Моя Вінниця"
Теги: Вінниця
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)