На допомогу комунальним службам Вінниці прийшли правоохоронці та пожежники

13.12.12 11:21 2491

13 грудня о 05:30 усі пожежно-рятувальні підрозділи обласного центру та аварійно-рятувальний загін спеціального призначення, а також три одиниці техніки були задіяні для розчистки вулиць обласного центру.

На допомогу комунальним службам Вінниці прийшли правоохоронці та пожежники

До розчистки вінницьких доріг на данний час залучено 55 одиниць спецтехніки.

Як повідомили журналістам сайту "Моя Вінниця" у відділі оперативного реагування Вінницької міськради «Цілодобова варта» на допомогу комунальним службам прийшло близько 200 осіб, серед яких правоохоронці та пожежники.

Після оперативних існструктажів, які відбулися у кожній частині та в Територіальному управлінні МНС у Вінницькій області, більше 100 рятувальників на автобусах відбули в центральну частину міста. В першу чергу була очищена територія біля шкіл, лікарень, громадських установ.

Станом на 10:00 від снігу звільнені 20 вулиць міста - Театральна, Архітектора Артинова, Льва Толстого, Литвиненка, Матроса Кошки, Пушкіна, Зої Космодем’янської, Маліновського, Михайличенка, Грушевського, Чкалова, Павлюченка, В.Стуса, Червонохрестівська, Червоних партизан, Інтернаціональна, Кропивницького, Поліни Осипенко, Володарського.

Подібну роботу найближчим часом заплановано провести на інших вулицях Вінниці та населених пунктах області.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба ТУ МНС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)