У Вінниці на Київському мосту "Кіа" перевернула “Таврію”

21.12.12 16:10 6970

Сьогодні, 21 грудня у Вінниці на Київському мосту “КІА” перевернула “Таврію”, поставивши машину набік.

У Вінниці на Київському мосту "Кіа" перевернула “Таврію”

У дорожньо-транспортній аварії жодна людина не постраждала. Проте, поки оформлялась аварія водії встигли відчути тимчасове утруднення руху.

Аварія сталась по вулиці В. Чорновола близько першої години. Водій “КІА”, яка направлялась у центр міста і мала в’їжджати на міст по внутрішній смузі дороги, “зачепила” “Таврію”. Машину водій “припаркував” на зовнішній смузі руху. Після удару “Таврія” перевернулась. На щастя у цей момент нікого з людей у автівці не було.

За повідомленням державтоінспекції міста Вінниці, вінничанка, що керувала “КІА”, під час об’їзду перешкоди не дотрималась безпечного бокового інтервалу.

Співробітники ДАІ просять водіїв бути особливо уважними на дорогах, звертати увагу на погодні умови і при можливості утриматись від далеких поїздок.

Фото

У Вінниці на Київському мосту "Кіа" перевернула “Таврію” У Вінниці на Київському мосту "Кіа" перевернула “Таврію” У Вінниці на Київському мосту "Кіа" перевернула “Таврію” У Вінниці на Київському мосту "Кіа" перевернула “Таврію” У Вінниці на Київському мосту "Кіа" перевернула “Таврію” У Вінниці на Київському мосту "Кіа" перевернула “Таврію” У Вінниці на Київському мосту "Кіа" перевернула “Таврію” У Вінниці на Київському мосту "Кіа" перевернула “Таврію” У Вінниці на Київському мосту "Кіа" перевернула “Таврію” У Вінниці на Київському мосту "Кіа" перевернула “Таврію”

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра Мруг
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)