Правоохоронці штрафуватимуть продавців піротехніки

25.12.12 15:36 1902

Міліція до Новорічних свят готова! Про це заявили в обласному управлінні МВС посадовці, що відповідатимуть за громадську безпеку під час святкування Нового року та Різдва Христового.

Правоохоронці штрафуватимуть продавців піротехніки

Цього року всі новорічні ялинки, що продають на ринках, мають бути позначені спеціальними чіпами, на які нанесено маркування. Це знак того, що ялинка зрубана у спеціалізованому лісовому господарстві, а не шляхом незаконної вирубки. За порушення цієї норми міліція штрафуватиме не лише продавців, а й покупців ялинок. Повідомив заступник начальника управління громадської безпеки УМВС Юрій Рекало.

Штрафуватимуть і продавців піротехніки, що торгують феєрверками без ліцензій. За це їм доведеться заплатити від 540 до 1500 тисячі гривень. Стільки ж і за продаж небезпечних забавок неповнолітнім. Повідомив начальник відділу дозвільної системи ліцензування управління громадської безпеки УМВС Ігор Ковалик.

На вулицях населених пунктів Вінниччини цілодобово чергуватимуть 1000 правоохоронців. В обласному центрі – 350-400 міліціонерів. Вони нестимуть варту не лише у місцях найбільшого скупчення народу, а також у малоосвітлених місцях, підвалах та горищах, де можуть перебувати безхатченки. На захист громадської безпеки підняті не лише працівники міліції територіальних підрозділів, а й бійці внутрішніх військ двох підрозділів, в тому числі «Ягуар».

Раніше ми повідомляли проте, що найулюбленішими новорічними забавками є хлопавки, петарди, бенгальські свічі, салюти, ракети, феєрверки, і багато чого іншого. Тому напередодні новорічних свят працівники МНС дали декілька порад, щоб свята не перетворилися на трагедію.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Місто над Бугом
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)