На Вінниччині посадовці самоусунулись від здійснення контролю за виконанням постанов про адміністративні стягнення

04.01.13 12:50 2004

Про це повідомляє прес-служба прокуратури у Вінницькій області.

На Вінниччині посадовці самоусунулись від здійснення контролю за виконанням постанов про адміністративні стягнення

До дисциплінарної відповідальності притягнуто трьох посадових осіб органів ветеринарної медицини та десятьох - санітарно-епідеміологічної служби Вінниччини, які у своїй роботі не дотримувалися Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України "Про виконавче провадження".

Обставини справи:

Органами прокуратури Вінниччини проведено перевірку з питань дотримання у територіальних (структурних) підрозділах Головного управління ветеринарної медицини та Державної санітарно-епідеміологічної служби Вінницької області вимог чинного законодавства під час виконання постанов у справах про адміністративні правопорушення, а також судових рішень, постановлених за позовами (в інтересах) цих державних органів.

Посадовці даних служб, за винесеними постановами про адміністративні правопорушення та стягнення штрафів, не здійснювали контроль за їх виконанням. У наслідок такої бездіяльності до бюджету не надходять значні суми грошових коштів від сплати штрафів, а правопорушники, фактично, залишаються непокараними.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба прокуратури Вінницької області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)