На Щедрий вечір у податковій службі Вінниччини оновився склад колегії!

15.01.13 15:51 2500

На місцях членів колегії ДПС сьогодні сиділи вихованці спеціалізованого дитячого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки «Малятко». Вони прийшли цього дня до податківців, щоб заспівати щедрівочок та побажати працівникам служби успіхів у роботі, міцного здоров’я та всіляких гараздів.

На Щедрий вечір у податковій службі Вінниччини оновився склад колегії!

На радість дорослим на втіху малечі прийшов до нас в гості Щедрий Добрий вечір!

вихованці дитячого будинку Малятко у податковій

Випробувати себе у ролі членів колегії ДПС мали можливість вихованці спеціалізованого дитячого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки «Малятко». Вони завітали цього дня до голови ДПС у області Ірини Зленко та ї колег, щоб заспівати щедрівочок та побажати працівникам служби успіхів у роботі, міцного здоров’я та всіляких гараздів.

На місцях членів колегії ДПС сьогодні сиділи вихованці дитячого будинку Малятко

Дітки з „Малятка” вже звикли до уваги та турботи податківців, тому не соромились і наперебій розповідали віршики та співали колядки і щедрівки.

Вихованці дитячого будинку Малятко разом із працівниками податкової

Як і годиться у новорічно – різдвяні свята, малечі були вручені солодкі подарунки. Також дітлахи наколядували у податківців чималу суму коштів, яка згодиться для ремонту їхнього спільного дому та придбання одягу і іграшок.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)