Українцям пропонують відмовитися від переведення годинників

18.01.13 09:56 2515

Для українців зима не закінчиться. Міністерство економічного розвитку і торгівлі України виступило із пропозицією перейти на "зимовий" час.Тобто відмовитися від переведення годинників на «літній» і «зимовий» час. Про це йдеться в законопроекті, який розміщено на сайті міністерства.

Українцям пропонують відмовитися від переведення годинників

«На сьогодні введено такий порядок обчислення часу на території України: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3.00 (ранку) на 1 годину вперед і в останню неділю жовтня о 4.00 (ранку) на 1 годину назад. Проектом закону на території України запроваджується час другого часового поясу (київський час) без щорічного переведення годинникової стрілки», - сказано в законопроекті.

У документі також говориться, що установка такого порядку обчислення часу спрямована на забезпечення поліпшення стану здоров'я громадян, підвищення працездатності населення, зменшення кількості аварій.

У документі передбачається набуття даного порядку 1 березня 2013 року.

У міністерстві нагадали, що даний законопроект був розглянутий і схвалений Кабміном 25 січня 2012 року. Однак після парламентських виборів, відставки і призначення нового складу уряду виникла необхідність додаткового узгодження цього проекту закону з Мінфіном, МОЗ, Мін'юстом, Національною академією наук України, Національною академією медичних наук.

Тож, звикайте до зимового або готуйтеся блукати в часі.  Подробиці у відеосюжеті.

Ознайомитися із змістом законопроекту можна тут.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)