Вінницька область – третя в державі за кількістю укладених договорів за програмою «Доступне житло»

22.01.13 16:28 2056

За оцінками Мінрегіону, Вінниччина вийшла на третю позицію в державі за кількістю укладених договорів на отримання кредитів та надання часткової компенсації процентів для придбання власного помешкання за програмою «Доступне житло».

Вінницька область – третя в державі за кількістю укладених договорів за програмою «Доступне житло»

Кредити на придбання доступного житла отримали 80 вінницьких родин. З них 56 родин – це мешканці Вінниці, а решта – з районів області.Банки надали їм позику у сумі 16,3 млн. гривень. Згідно з договорами про надання часткової компенсації процентів, вінничанам вже виплачено компенсації на суму 404, 9 тис. гривень.

За оцінками Мінрегіону, Вінниччина вийшла на третю позицію в державі за кількістю укладених договорів на отримання кредитів та надання часткової компенсації процентів для придбання власного помешкання за програмою «Доступне житло». Зацікавленість та довіра вінничан до програми зростають. Регіональним управлінням Фонду вже проконсультовані 460 громадян. 160 із них виявили бажання взяти участь в програмі та подали необхідні пакети документів, котрі вже передано до банків-партнерів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)