За останні одинадцять років вінничан стало більше на 15 тисяч

29.01.13 15:10 2092

Про демографічну ситуацію Вінниці за останніх п'ять років та про те, як впродовж цього часу надавалась медична допомога Людмила Грабович розповіла на засіданні постійної депутатської комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення.

За останні одинадцять років вінничан стало більше на 15 тисяч

За словами директора департаменту охорони здоров'я Вінницької міської ради Людмили Грабович в місті зросла народжуваність та знизився рівень смертності. А це гарний показник.

Про демографічну ситуацію Вінниці за останніх п'ять років та про те, як впродовж цього часу надавалась медична допомога Людмила Грабович розповіла на засіданні постійної депутатської комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення. Також директор департаменту представила нову міську програму «Здоров'я вінничан на 2013 -2016 роки». Її будуть затверджувати на черговій сесії міської ради, яка відбудеться наступного тижня.

В планах влади - не лише забезпечити населення якісною медичною допомогою, а й віднайти гроші на підтримку хворих дітей та дорослих. Людмила Грабович зазначила, що цього року виділено достатньо грошей на вторинну медичну допомогу, тобто на пологові будинки та лікарні міста. Подробиці у відеосюжеті.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)