Рівень злочинності в області знизилася на 17%

30.01.13 12:53 1954

Менше зареєстровано злочинів проти власності, злочинів, учинених неповнолітніми та в стані алкогольного сп'яніння, але кількість розбійних нападів на території Вінниччини збільшилась на 20 %.

Рівень злочинності в області знизилася на 17%

Зросла кількість умисних тяжких тілесних ушкоджень, у тому числі вдвічі зі смертельними наслідками. На 19% більше зареєстровано злочинів, пов'язаних з дорожньо-транспортними пригодами зі смертельними наслідками. Не викорінено факти укриття злочинів і в умовах роботи за новим КПК України.

Особливе занепокоєння викликає збільшення кількості судових дослідувань повідомив прокурор Вінницької області Олександр Мрихин на засіданні координаційної наради.

Не дивлячись на вжиті заходи прокурорського реагування, продовжується бездіяльність підрозділів податкової міліції області, якими протягом п'яти років не викрито жодного злочинного угрупування.

За підсумками наради визначено ряд спільних узгоджених заходів, спрямованих на усунення зазначених порушень закону, причин і умов, що їм сприяють, та захисту конституційних прав громадян. Подробиці у відеосюжеті

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)