Шістьох наркоділків, які продавали наркотики у Вінниці, засудили до 5 та 11 років ув'язнення

01.02.13 12:15 2117

Згідно з ухвалою Апеляційного суду Вінницької області набув чинності вирок стосовно шістьох наркоділків за вчинення злочинів, передбачених ч.2,3 ст.307 Кримінального кодексу України.

Шістьох наркоділків, які продавали наркотики у Вінниці, засудили до 5 та 11 років ув'язнення

У липні 2011 року у результаті спецоперації співробітники СБУ затримали чотирьох учасників організованого злочинного угруповання, яке незаконно постачало до м. Вінниці та розповсюджувало наркотичні засоби і психотропні речовини серед наркозалежних осіб.

Наркоділків затримали поблизу великого міського торгового центру безпосередньо під час збуту чергової партії наркотиків. Правоохоронці вилучили у них майже 300 грамів психотропних речовин – амфетаміну й метамфетаміну, а також 50 тисяч гривень за збутий товар.

У ході розслідування кримінальної справи, порушеної Службою безпеки України, було встановлено і затримано ще двох осіб, причетних до злочинної діяльності. Усі шестеро членів угруповання –місцеві мешканці віком від 22 до 33 років, які раніше відбували покарання за вчинення тяжких умисних злочинів, у тому числі й у сфері незаконного обігу наркотиків.

Рішенням Апеляційного суду наркоділків визнано винними та засуджено до термінів ув’язнення від 5 до 11 років.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:прес-центр СБ України
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)