З початку року податківці Вінниччини зареєстрували 11 тяжких кримінальних правопорушень

06.02.13 15:06 1824

З першого січня 2013 року в Єдиному реєстрі досудових розслідувань (ЄРДР) слідчим управлінням ДПС у Вінницькій області обліковано 29 кримінальних правопорушень у сфері економіки та оподаткування. З них 11 (38%) – тяжкі та особливо тяжкі.

З початку року податківці Вінниччини зареєстрували 11 тяжких кримінальних правопорушень

За фактами ухилення від сплати до бюджету податків та платежів в особливо великих розмірах зареєстровано 5 кримінальних правопорушень, 9 – за фактом незаконного виготовлення та збуту продукції підакцизної групи. 2 правопорушення обліковано за фактами розкрадання бюджетних коштів, відповідальність за які передбачена ст. 191 КК України.

Загалом із моменту вступу в дію нового Кримінального процесуального кодексу слідчими СУ ДПС у Вінницькій області зареєстровано 74 кримінальних правопорушення.

ЄРДР - це створена за допомогою автоматизованої системи електронна база даних, відповідно до якої здійснюється збирання, зберігання, захист, облік, пошук, узагальнення певних відомостей, які використовуються для формування звітності, а також надання інформації про дані, внесені до реєстру.

Ольга Шишківська, старший інспектор з ОД штабу УПМ ДПС у Вінницькій області.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)