Двоє учнів із школи №11 ініціювали акцію «Дорослі, обережно: тонкий лід!»

07.02.13 11:16 6055

Учні ЗОШ №11 м. Вінниці нещодавно взяли участь у проекті «Рекорди добра». Основним завданням учасників було зробити добру справу та зафіксувати свою роботу на фото. Олег Головатюк, учень 2-го класу цієї ж школи, разом із старшим братом Володимиром вирішили допомогти рятувальникам, бо, на їхню думку, зберегти людське життя – є найвищим проявом добра на Землі.

Двоє учнів із школи №11 ініціювали акцію «Дорослі, обережно: тонкий лід!»

Два дні школярі власноруч малювали листівки, а потім розклеювали їх у місцях, де збирається найбільша кількіть любителів зимової риболовлі. Ініціативу хлопців підтримали їхні батьки. Вони сфотографували весь процес поетапно, а потім змонтували відеоролик, який, на думку фахівців, виявися досить оригінальною соціальною рекламою.

школярі розклеюють листівки

листівки, які підготували школярі

«Взагалі ми з чоловіком забороняємо дітям виходити на лід, - розповіла мати юних помічників рятувальників Наталія.Якось, гуляючи містом, сини поцікавились, чому на березі чергують пожежні машини, чому рибалки, попри заборону працівників оперативно-рятувальної служби, виходять на замерзлу річку. Чоловік і я навіть не думали, що у їхніх головах зріє така ідея, коли давали відповіді на ці питання. Тож і самі були вражені, з яким запалом і цікавістю вони взялися малювати листівки».

ініціатори акції

Відповідальність та безкорисливість дітей не залишила байдужими й самих рятувальників. Адже на питання, яку винагороду вони б хотіли отримати за чудову роботу, брати відповіли: «Сфотогравуватися біля пожежної машини і з вами». Скромне бажання доброчинців було виконано миттєво. Проте справа, яку започаткували брати Головатюки, не залишилася поза увагою. За сприяння головного рятувальника Вінниччини Руслана Шевчука акція, яка вже отримала назву «Дорослі, обережно: тонкий лід!», незабаром буде проведена в усіх населених пунктах області, а її ініціатори, Олег та Володимир Головатюки, будуть заохочені Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області. Адже найкраще достукатись до свідомості дорослих може лише дитяча безпосередність і щира віра у те, що добро перемагає завжди!

ініціатори акції з працівником служби "101"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба ТУ МНС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)