У майже двох десятках багатоповерхівок торік замінили комунікації та відремонтували покрівлі у складчину із мешканцями

12.02.13 12:44 1497 5

Минулого року на капітальний ремонт житлового фонду міста було спрямовано 10 мільйонів гривень з усіх джерел фінансування – кошти міського бюджету, державні кошти та кошти самих мешканців, які виявили бажання здійснити ремонт по співфінансуванню. У порівнянні із 2012 роком сума фінансування на капітальні ремонти зросла на 800 тисяч гривень.

У майже двох десятках багатоповерхівок торік замінили комунікації та відремонтували покрівлі у складчину із мешканцями

Декілька років тому мерія розробила дієвий механізм, який дозволяє щорічно проводити вибірковий капітальний ремонт житлового фонду, частково залучаючи на це кошти і жителів багатоквартирних будинків. Готовність мешканців до співфінансування робіт за співвідношенням 30% від вартості робіт (решта 70% фінансується з міського бюджету), дозволяє на наступний календарний рік планувати у бюджеті фінанси на проведення капітальних ремонтів покрівель, під’їздів, міжпанельних стиків тощо.

Саме у такий спосіб минулого року було виконано капітальний ремонт м’яких покрівель на 19 будинках (загальною площею майже 11 тисяч м2), шиферних покрівель на 6 будинках (майже 2 тис. м2) та ремонт зовнішніх міжпанельних стиків на 17 багатоповерхівках (загальним обсягом понад 30 тисяч погонних метрів). Крім цього, на 19 будинках виконано ремонт внутрішньобудинкових інженерних мереж обсягом 9,9 тисяч погонних метрів, відремонтовано 31 систему електрозабезпечення, на 2 житлових будинках виконано капітальний ремонт фасаду.

«Якщо мешканці готові фінансувати третину від вартості робіт по ремонту, скажімо, м’якої покрівлі, то це зможе вплинути на черговість проведення цих робіт, - говорить директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Сергій Кушнір. – Тобто такі ремонтні роботи проводяться позачергово».

Також протягом 2012 років капітально відремонтовано 9 ліфтів та 7 спортивних майданчиків, виконано капітальний ремонт гуртожитку по провулку Гонти, 14, який виконувався за кошти місцевого та державного бюджетів.

За інформацією Сергія Кушніра, минулого року сума залучених коштів від мешканців сягнула майже 808 тисяч гривень, тоді як упродовж 2010 року ця цифра становила 485 тис. грн. Упродовж року було проведено більше 200 зустрічей з мешканцями житлових будинків щодо їх дольової участі у проведенні капітального ремонту. Саме під час загальнобудинкових зборів мешканцям роз’яснюють умови співфінансування робіт, їхню вартість та терміни виконання. Крім того, для підтримки та розвитку ОСББ торік проведено капітальний ремонт у 13 житлових будинках, де створені об’єднання співвласників багатоповерхових будинків на загальну суму 1,8 мільйони гривень.

Цьогоріч департаментом житлового господарства Вінницької міської ради заплановано продовжувати роботу щодо підвищення якості та кількості ремонтних робіт у житловому фонді.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. denis
  denis
  13-02-13, 16:20 | IP:122.100.157...
  Да, страна у нас неплохая, но держава гавно!
  Жаль что основная часть денег заработанная городом за год идет сначала в Киев, а потом уже Киев решает какую "подачку" выделить обратно...
  Может когда нибудь, основная часть заработанная городом будет оставаться здесь, но это пока мечты...
  Но пусть хоть чисто будет в городе, ато мало того что все убогое, да еще и быдло сорит везде!!!
  Давай обратимся ко всему быдлу которое живет и приезжает в город Винницу,с просьбой :
  -Быдло-люди, пожалуйста,Не сорите в нашем(и так бедном и грязном) городе! Давайте жить дружно(хоть и бедно) но в чистоте, ВАШУ МАТЬ!!!
 • 4. Для Дениса
  Для Дениса
  13-02-13, 14:22 | IP:93.183.204...
  Денис,згоден із твоїм другим коментарем, особливо стосовно ніщети. Жодних образ, до речі прошу вибачення, що, може дещо агресивно тобі відповів. Але ж справа ще і в тому, що наша місцева влада виконує ті робьоти, на яких вистачає, а часто-густо і навіть НЕ вистачає (що частіше) тих скудних "подачок" від держави

 • 3. Розуй мозг,защитник!
  Розуй мозг,защитник!
  13-02-13, 12:25 | IP:202.175.174...
  20 лет незалежности до того, что с такими темпами ,все как раз и отремонтируют к 3013-му году.
  Уже нах... дожили, что гордятся тем что за год отремонтировали ааааааажжжжж 19 домов!!!
  Ты гордишься своей родиной, защитник? Или ты просто один из тех ремонтников..?
  Не обижайся на меня, чувак, нам с тобой еще жить в этом городе... Мне просто обидно смотреть на всю эту нищету, Но, давай, подождем еще лет 400, может к тому моменту глядишь, и пол города будет выглядеть более-менее...
 • 2. Розуй очі, Денис!
  Розуй очі, Денис!
  13-02-13, 09:23 | IP:93.183.204...
  Нписано ж в минулому році!!!! До чого тут два десятки незалежності?????
 • 1. Денис
  Денис
  13-02-13, 08:12 | IP:122.100.157...
  Офигеть, за два десятка независимых лет Украины вiдремонтували два десятка багатоповерхiвок, В ОБЛАСТНОМ ЦЕНТРЕ! Круто!!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)