Військовослужбовець, який пропонував хабар, постане перед судом

14.02.13 15:27 2500

Військовослужбовець запропонував перевіряючим за не складання протоколу про адміністративне корупційне правопорушення грошову винагороду у розмірі від 8000 до 20000 грн.

Військовослужбовець, який пропонував хабар, постане перед судом

Про це повідомляє прес-служба прокуратури у Вінницькій області.

Під процесуальним керівництвом прокуратури Вінницької області працівниками УМВС України у Вінницькій області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом давання командиром однієї з військових частин хабара щодо не складання протоколу про адміністративне корупційне правопорушення.

Обставини справи:

Офіцерами відділення виявлення та розслідування корупційних правопорушень у зонах діяльності органів управління військової служби правопорядку відділу по боротьбі з корупцією Західного територіального управління ВСП встановлено факти вчинення командиром військової частини корупційних діянь. Військовослужбовець запропонував перевіряючим за не складання протоколу про адміністративне корупційне правопорушення грошову винагороду у розмірі від 8000 до 20000 грн. Під час отримання домовленої 1000 доларів США зловмисника затримано працівниками прокуратури області та УБОЗ УМВС України у Вінницькій області.

Дані правопорушення зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ч. ч. 1, 2 ст. 369 КК України.

Додатково:

Ст. 369 КК України:
ч. 1. - пропозиція хабара;
ч. 2 - давання хабара.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба прокуратури Вінницької області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)