Вінницькі трамваї вирішили їздити по асфальту. Ще один трамвай зійшов з рейок

22.02.13 16:00 10537

21 лютого у Вінниці на площі Гагаріна та по вул. 50-річчя Перемоги два трамваї зійшли з колії.

Вінницькі трамваї вирішили їздити по асфальту. Ще один трамвай зійшов з рейок

Раніше ми повідомляли про те, що у Вінниці по вул. 50-річчя Перемоги трамвай, який рухався в напрямку Залізничний вокзал-Вишенька, зійшов з колії.

- Зараз ведеться розслідування, - говорить головний інженер Вінницького ТТУ Михайло Луценко. - За попередньою версією, трамвай, який рухався по вул. 50- річчя Перемоги, зійшов з рейок тому, що лопнув рельс. Оскільки трамвай прийшов на зупинку, у нього була невелика швидкість, все обійшлося маленьким ремонтом.

трамвай зійшов з рейок

Але у місті цього дня сталася ще одна аварія. Трамвай, який уже був на  площі Гагаріна,  роз'їхався у два боки. Передня його частина поїхала в сторону залізничного вокзалу, а інша - на Барське шосе. За словами головного інженера Вінницького ТТУ, аварія у цьому випадку сталася  через поломку механізму, який переводить стрілки.

трамвай зійшов з рейок

Фото

Вінницькі трамваї вирішили їздити по асфальту. Ще один трамвай зійшов з рейок Вінницькі трамваї вирішили їздити по асфальту. Ще один трамвай зійшов з рейок Вінницькі трамваї вирішили їздити по асфальту. Ще один трамвай зійшов з рейок

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)