Благодійний танцювальний флеш-моб від сучасних матусь

25.02.13 10:54 3190

23 лютого о 17.00 в рамках акції «Епідемія доброти» (що триває з 17 по 24 лютого 2013 року) Вінницька обласна громадська організація «Територія мам» зібрала глядачів на благодійний танцювальний флеш-моб активних матусь м. Вінниці.

Благодійний танцювальний флеш-моб від сучасних матусь

танцювальний флешмоб громадської організації "Тереторія мам"

Усі, хто завітали цього дня до ТРЦ «Анастасія» мали можливість подивитись, як же проводить своє дозвілля сучасна матуся. Адже іноді здається, що з народженням малюка молода мама сидить лише в своїй квартирі, бачить лише свого чоловіка, дітей, батьків, куховарить та веде господарство. На акції від ГО «Територія мам» можна було переконатись в протилежному. Сучасна мама робить все вищезгадане, а при цьому ще й танцює, відвідує творчі заняття, розвивається, займається своєю улюбленою справою, а ще… допомагає іншим.

танцювальний флешмоб громадської організації "Тереторія мам"

Так, саме допомагає. Адже флеш-моб був благодійний. Однією з цілей, поставлених членами організація, було поширення інформації про збір коштів для чоловіка однієї із мам Андрія Кочержука (діагноз – анапластична астроцитома)

На акція була присутня Інна Кочержук. Усі, хто вияв бажання поділитись своєю добротою, мали можливість поспілкуватись з нею особисто.

Звернення від Інни Кочержук:

«Прошу Вас помочь моему мужу! Ему 29 лет,у нас две дочки 1,8 и 3,8 года.
25.11.12 муж потерял сознание на работе, начались судороги(генерализованный судорожный припадок). 29.11.12 было сделано МРТ головного мозга, обнаружено кистозное образование в левом полушарии мозга. 19.12.12 была сделана операция по удалению опухоли(опухоль была больше 6 см в диаметре). 22.12.12 была проведена повторная трепанация черепа в связи с осложнениями(ликворная киста). 9.01.13 стал известен результат гистологического исследования - анапластическая астроцитома (глиома 3 степени). 11.01.13 муж лег на облучение, которое проводят с препаратом Темодал (его нужно 15таб, нам озвучили сумму в 15000грн), потом нужно будет провести химиотерапию Темодалом(6 сеансов).
Помогите продлить жизнь мужу и отцу моих детей!

Приват 4405 8858 1061 2173 Кочержук Инна Васильевна 0977820674»

Закликаємо усіх небайдужих допомогти татові двох чудових донечок!!!

P/S На сьогоднішній день зібрано 46 000 грн. Залишилось 8500грн. Детальна інформація тут.

Фото

Благодійний танцювальний флеш-моб від сучасних матусь Благодійний танцювальний флеш-моб від сучасних матусь Благодійний танцювальний флеш-моб від сучасних матусь Благодійний танцювальний флеш-моб від сучасних матусь Благодійний танцювальний флеш-моб від сучасних матусь Благодійний танцювальний флеш-моб від сучасних матусь Благодійний танцювальний флеш-моб від сучасних матусь Благодійний танцювальний флеш-моб від сучасних матусь

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Благодійний фонд «Подільська громада»
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)