Відлиги не призведуть до підтоплень

25.02.13 18:56 1940

Аби уникнути підтоплень при відлигах, комунальними службами щоденно проводиться обстеження систем зливової каналізації. Зливоприймальні колодязі розчищаються згідно графіку, а при засміченні – невідкладно.

Відлиги не призведуть до підтоплень

Найближчими днями синоптики передбачають у денний час відлиги. Та потепління, яке сприятиме таненню снігу, не призведе до підтоплень, адже за словами комунальників – зливова каналізація та малі річки, якими тала вода з території міста потрапляє до річки Південний Буг, утримуються в належному стані. Система зливової каналізації обстежується комунальними службами згідно розробленого графіку, якщо ж якийсь із колодязів забився – його негайно очищають.

Хоча останнім часом опади спостерігаються незначні, спецтехніка очищає центральні вулиці міста щоночі, а при сніжній погоді – кілька разів на добу. Кількість одиниць техніки виходить залежно від інтенсивності снігопадів. Окрім машин на очистці тротуарів, зупинок, переходів та прибордюрних територій доріг задіяно більше 120 працівників. На посипання вінницьких доріг, тротуарів та площ за зимовий період комунальними службами вже використано 6,5 тисяч тон солі та 2,5 тисяч тон піщано-соляної суміші. Утім, придбаної протягом зими кількості посипочних матеріалів має повністю вистачити до настання весняної погоди.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)