Про вінничан-афганців презентують нову книгу

03.02.09 03:57 2607

Презентація нової, гарної якості книги Анатолія Гончара «Вінничани-воїни-інтернаціоналісти, воїни-миротворці», відбудеться 4 лютого у актовій залі міськвиконкому.

Про вінничан-афганців презентують нову книгу

Ілюстрацій у ній більше, ніж текстових матеріалів, адже задумана вона, як книга-фотолітопис. Кожен із тих, хто виконував військовий обов`язок за кордонами України, надав свої фотографії.

- На мій погляд, - сказав міський голова Володимир Гройсман, - це книга найвищого ґатунку, бо в ній  автор просто і доступно, художнім словом та з допомогою звичайної фотографії розповідає про бойові шляхи наших земляків-вінничан, якими вони їздили на автомобілях, бронетранспортерах, бойових машин ах піхоти, підривалися на мінах, гинули від осколків і куль.

Автор  книги, заслужений журналіст України Анатолій Гончар і сам  був у Афгані, а тому так трепетно ставиться до цієї болючої сторінки історії. Він каже:
- Я  та наша міська організація воїнів-афганців щиро вдячні за фінансову допомогу  та глибоке розуміння у виданні книги вінницькому міському голові Володимиру Гройсману, його заступнику Миколі Гуньку, керівництву ВАТ «Вінницька обласна друкарня» та вінницьким фоторепортерам Віктору Демку, Володимиру Осьмушку, Олександру Гордієвичу, Віктору Кравченку.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)