У садочках перевірятимуть чистоту та якість продуктів, якими харчуються діти

06.03.13 13:01 2406

Незабаром працівників, які займаються вихованням та годуванням малечі у дошкільних навчальних закладах Вінниці, перевірятиме робоча група у складі представників СЕС, департаментів освіти та охорони здоров’я міської ради. Перевірці підлягатиме увесь персонал садочків на дотримання правил гігієни, перевірятиметься і якість продуктів харчування, якими годують діток. Таке доручення дав міський голова Володимир Гройсман під час розширеної колегії департаменту охорони здоров’я.

У садочках перевірятимуть чистоту та якість продуктів, якими харчуються діти

За повідомленням завідуючого Вінницького міського відділу лабораторних досліджень Олександра Сорочана, минулого року рівень інфекційної захворюваності по місту зріс. Серед усіх інших захворювань частка хворих на гостру кишкову інфекцію склала майже 43%. «Торік було зафіксовано 349 випадків хворих на ентероколіт, - говорить Олександр Сорочан. – Зростає також і рівень захворюваності на кишкові інфекції серед дітей віком від 1 до 4 років».

Під час засідання медичної колегії, яка відбулась на початку тижня, міський голова Володимир Гройсман доручив створити робочу групу, до складу якої увійдуть представники департаментів охорони здоров’я, освіти та міської СЕС. Окрім цього, очільник Вінниці підкреслив, що в разі виявлення порушень під час перевірок – винні нестимуть відповідальність. Також Володимир Гройсман дав 10-ти денний строк на сформування чітких пропозицій та конкретних заходів щодо зменшення рівня захворюваності серед малечі. «Якщо є потреба, щоб медичний персонал садочків був підпорядкований центрам первинної медико-санітарної допомоги, ми це зробимо, - говорить міський голова. – У такому випадку медперсонал чітко виконуватиме ті процедури, які перед ними будуть ставитися головними лікарями. Зрозуміло, що медичні працівники у садочках досить часто змінюються, але від цього в жодному разі не повинні страждати діти, і я вас запевняю, що я цього не допущу».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)